12 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

Rozpoczynanie działalności gospodarczej jest jedną z tych trudności z którymi przedsiębiorcy spotykają się na swojej drodze. Nie unika uwadze, że zakładanie działalności gospodarczej jest wyjątkowo trudnym i skomplikowanym procesem. Jednak problemy z rejestracją nie powinny przeszkadzać w założeniu własnego biznesu. Trzeba korzystać z dogodniejszych rozwiązań!

Chociaż rejestracji spółki z o.o. nie można pominąć, istnieją sposoby, które ułatwiają cały proces rejestracji spółki z o.o. Jednym z nich jest zakup już istniejącej spółki, w pełni zarejestrowanej (nie trzeba więc samemu tego dokonywać), gotowej do prowadzenia działalności już w ciągu kilku dni.

Zakup gotowej spółki niesie wiele korzyści, takich jak możliwość rozpoczęcia działalności w ciągu kilku dni czy ominięcie samodzielnej rejestracji w KRS. To jednak nie wszystko na co mogą liczyć, osoby zakupujące gotowe spółki.
Spółki gotowe, które zostały zarejestrowane znacznie wcześniej posiadają staż. Zakup ich jest więc jeszcze atrakcyjniejszy niż czystej spółki. Posiadany przez nie staż zapewnia przedsiębiorcy i jego firmie prestiż, a także może pomóc w pozyskaniu dofinansowania czy kredytu.

Gotowe spółki to znacznie więcej niż się może wydawać! Chociaż skutecznie pomagają w szybkim i prostym założeniu spółki, dają jeszcze jedną ważną korzyść – staż, niezwykle przydatny przy zawiązywaniu kontaktów handlowych, pozyskiwaniu dotacji i kredytów oraz klientów.

Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupieniem gotowych spółek ze stażem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi konsultantami. Zapewniamy wszelką pomoc w formalnościach i dobór najlepszej gotowej spółki z o.o !