12 miesięczne spółki z czystą historią

Dla wielu z Państwa prowadzenie własnej firmy kojarzyć może się tylko z długim i nieprzyjemnym procesem rejestracyjnym wymagającym poświęcenia znaczącej ilości środków pieniężnych. Tak jednak nie powinno być! Rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców były, są i będą 12 miesięczne spółki z czystą historią przeznaczone do sprzedaży przez odpowiednie kancelarie.

12 miesięczne spółki z czystą historią założone zostały rok temu i posiadają wpis potwierdzający rozpoczęcie działalności w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ponadto każda oferowana spółka powinna mieć dysponować uregulowanym minimalnym kapitałem zakładowym w wysokości 5000 zł.

W całym prowadzeniu własnej firmy to właśnie początek bywa najtrudniejszy, jednak nie z gotową spółką! Przedsiębiorca decydując się na gotową firmę może swoją działalność rozpocząć już następnego dnia – 24h po zakupie. Jedyny warunek jaki musi spełnić to aktualizacja danych spółki.

Formy te dzięki posiadanemu przez siebie stażu oraz nienagannie czystej historii w oczach inwestorów oraz innych instytucji zajmujących się wsparciem pieniężnym stają się bardziej wiarygodne.

Zgłaszając się do naszej firmy liczyć Państwo możecie na profesjonalną obsługę oraz kompleksowe świadczenie usług związanych z zakupem spółki. Jesteśmy otwarci na nowe współprace, dlatego 12 miesięczne spółki z czystą historią kierujemy właśnie do Państwa.