3 miesięczne spółki na sprzedaż

Czy wiecie Państwo, że założenie spółki trwać może od kilku, a nawet do kilkunastu tygodni? Uwierzcie mi na słowo, że prawie 70% nowych przedsiębiorców nie radzi sobie z obowiązkami i formalnościami jakie powstają zaraz na początku rejestracji. W takim przypadku, aby nie marnować czasu i dodatkowych środków pieniężnych warto sięgnąć po pomoc specjalistów i zlecić założenie firmie zewnętrznej.

Mimo tego liczyć trzeba się z tym, że rejestracja musi trochę potrwać, rzecz jasna, że z pomocą doświadczonej firmy czas założenia minimalizuje się nawet o 50%, jednak aby firma mogła rozpocząć działalność gospodarczą koniecznie dysponować musi Numerem Identyfikacji Podatkowej (NIP), Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), Rejestru Gospodarki Narodowej (REGON) oraz Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD).

Aby uniknąć tych wszystkich formalności wystarczy zdecydować się na ofertę jaką są 3 miesięczne spółki na sprzedaż. Gotowe spółki posiadające staż mogą rozpocząć działalność nawet 24 godziny po dokonanym zakupie i aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorca nie musi zmagać się z dopełnieniem formalności związanych z założeniem i rejestracją spółki w poszczególnych instytucjach. 3 miesięczne spółki na sprzedaż są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić znaczącą ilość czasu i pieniędzy.

Przedsiębiorca nabywając 3 miesięczne spółki na sprzedaż może być pewien, że posiadają one czystą historię finansową dzięki notarialnemu potwierdzeniu braku zadłużeń.

W razie wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.