4 miesięczne spółki na sprzedaż

Do założenia firmy potrzeba nieznacznego kapitału, ale przede wszystkim pomysłu na biznes. Gdy jedno i drugie jest można zacząć zakładać firmę.Już na samym początku należy podjąć bardzo ważne decyzje: jaką formę na prowadzenie firmy wybrać oraz zarejestrować czy kupić nową spółkę.

Najczęściej wybieraną formą na prowadzenie firmy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej regulacje prawne dają możliwość prowadzenia firmy, w której odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest ograniczona tzn. odpowiadają oni tylko do wysokości wniesionego do spółki wkładu (pieniężnego lub aportu). Takie udogodnienie zabezpiecza prywatne majątki jej właścicieli w przypadku, gdy spółka zbankrutuje i stanie się niewypłacalna.

Z doświadczenia wiemy, że 4 miesięczne spółki na sprzedaż są idealnym rozwiązaniem dla nowych przedsiębiorców. Dzięki możliwości zakupu spółki otrzymujemy w pełni zarejestrowany, nowy, czysty podmiot, który nigdy nie prowadził działalności. Jednostka ta posiada wszystkie niezbędne numery: NIP, VAT, VAT EU oraz REGON, dlatego też taka spółka może rozpocząć działalność następnego dnia po zakupie przez nowego właściciela.

Zainteresowała Państwa możliwość zakupu nowej spółki? Polecamy nasze 4 miesięczne spółki na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, doradzą oraz udzielą porad.