5 miesięczna spółka na sprzedaż

Własna firma to wbrew pozorom bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Początkowo każdy przedsiębiorca powinien skupić się nad dobrym marketingiem własnego biznesu. Jak mówią jedni z najlepszych przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą na rynku: “Dobra reklama to sukces gospodarczy firmy!”. Dlatego, jeżeli zastanawiacie się Państwo nad założeniem własnej spółki, naprawdę warto przeanalizować kilka istotnych szczegółów.

Pierwszym z nich będzie rodzaj prowadzonej działalności. Jak wszyscy wiemy jedną z najpopularniejszych form jest spółka z o.o. ze względu na jej ograniczoną odpowiedzialność wspólników.

Kolejnym elementem jest sposób rozpoczęcia działalności. Do wyboru mają Państwo kilka rozwiązań:
– Samodzielna rejestracja spółki w poszczególnych instytucjach.
– Skorzystanie z pomocy specjalistów oferujących rejestrację firmy za małe pieniądze.
– Zakup gotowej, istniejącej już spółki.

Dla osób chcących szybko i bezproblemowo rozpocząć działalność gospodarczą polecam rozwiązanie 3, którym jest zakup gotowej spółki. Dlaczego? Gotowa spółka, założona przez odpowiednią kancelarię posiada wszystkie numery rejestracyjne oraz potrzebne do prowadzenia biznesu dokumenty. W licznych przypadkach spółki takie posiadają notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń oraz o czystej historii finansowej. Nie wszyscy wiedzą, że spółki mogą posiadać również staż, który niesie ze sobą szereg pozytywnych cech, w tym łatwiejsze pozyskanie kredytu czy dotacji.
Staż spółki może być różny. Przykładowo 5 miesięczna spółka na sprzedaż jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców szukających firm o zwiększonym wskaźniku kredytowym, ale i niekoniecznie. Główną zaletą stażowych spółek jest szeroki zakres PKD oraz pewność, że cała dokumentacja jest poprawnie prowadzona ze względu na obsługę spółki przez profesjonalistów.

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą kancelarią. Nasi specjaliści przedstawią Państwu różne oferty spółek, w tym 5 miesięczne spółki na sprzedaż.