5 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

Planuje Pan/Pani założyć własne przedsiębiorstwo? Polska coraz bardziej się rozwija, dlatego zauważyć można też wzrost liczby działalności gospodarczych. Rozpoczęcie biznesu jest świetnym pomysłem, jeśli tylko będzie on rzetelnie prowadzony.

Każdy początkujący przedsiębiorca do wyboru ma kilka opcji założenia firmy. Jeśli zdecyduje się samodzielnie stworzyć ją od podstaw, to liczyć się musi z długim czasem oczekiwania zbliżonym do miesiąca oraz z mnóstwem formalności. Dobrą alternatywą jest zakup spółki. Nasza firma oferuje państwu wiele gotowych działalności gospodarczych z różną długością stażu. „5 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” to często spotykane ogłoszenie w Internecie, lecz warto zwrócić uwagę iż nie każdemu sprzedawcy można zaufać.

Nasza firma gwarantuję Państwu, że oferowane gotowe spółki są w pełni czyste. Oznacza to, iż nie ma powodów do obaw. Z pewnością nie okaże się, że zakupiona firma posiada historie gospodarczą bądź jakiekolwiek zobowiązania finansowe.

Dlaczego warto kupić gotową, 5 miesięczną spółkę z o.o.? Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność czasu. Transakcja trwać będzie około 2 dni. Dodatkową korzyścią jest pozbycie się wszelkich formalności. Załatwiliśmy to za Państwa, ponieważ wiemy jak ciężko sobie z tym poradzić.

Stażowa 5 miesięczna spółka sprawia, iż właściciel zyskuje znacznie większe szanse na pozyskanie dofinansowania czy kredytu, ponieważ komisja rozpatrująca dany wniosek jest przychylniejsza dla przedsiębiorców z dłuższym stażem, niż dla tych nowych.

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z naszym biurem!