5 miesięczne spółki na sprzedaż

Istnieje wiele form rozpoczęcia działalności gospodarczej, jedną z nich jest zakup gotowej spółki od kancelarii zajmującej się obrotem spółkami inną, własne zarejestrowanie. Przedsiębiorca w chwili podjęcia decyzji o prowadzeniu własnego biznesu powinien już dokładnie wiedzieć w jaki sposób wejdzie w posiadanie konkretnej spółki. Jeżeli już podejmie decyzję o zakupie, warto przeanalizować czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby nabycie firmy posiadającej już staż.

Spółki ze stażem są coraz częstszym rozwiązaniem wśród nowych przedsiębiorców. Dlaczego? A mianowicie firma, która założona została kilka miesięcy temu posiada kompletną dokumentację rejestracyjną w tym Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP), numer Rejestru Gospodarki Narodowej (REGON), numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) oraz szeroki zakres profilu działalności (PKD). Potencjalny inwestor widząc funkcjonującą spółkę bez zadłużeń chętniej podejmie współpracę, aniżeli z przedsiębiorcą oferującym spółkę z zadłużeniem oraz zobowiązaniami wobec swoich dostawców. To właśnie, dlatego coraz większe grono biznesmenów szuka spółek, a w tym osób, które decydują się na sprzedaż czystej, założonej i gotowej działalności gospodarczej. Jednymi z nich są 5 miesięcznie spółki na sprzedaż posiadające nie tylko czystą historię finansową, ale i także pełną dokumentację.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani gotową działalnością gospodarczą bez jakichkolwiek zadłużeń i generowanych zysków zapraszamy do kontaktu. 5 miesięczne spółki na sprzedaż wchodzą również w skład naszej oferty skierowanej do Państwa. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą kadrą pracowniczą.