5 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Wielu przedsiębiorców, zastanawiających się nad kupnem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, rozważa zakup spółki ze stażem. W związku z tym 5 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż w ostatnim czasie zyskały na popularności. Spółki z 5 miesięcznym stażem są bardziej wiarygodne dla instytucji finansowych niż „świeżo” zarejestrowane. W dodatku spółka z odpowiednio długim wpisem w Krajowym Rejestrze Sądowym jest godnym zaufania partnerem, dlatego jej zakup może pomóc nie tylko w pozyskaniu inwestorów, ale także klientów.

5 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż posiadają niezbędną dokumentację rejestracyjną, często nie tylko NIP, REGON, KRS, ale także VAT i VAT UE, tak aby przedsiębiorca miał możliwość wystawienia faktury już pierwszego dnia po nabyciu spółki. Gotowe spółki ze stażem, tak jak nowe pozbawione są negatywnej historii gospodarczej, dlatego nie ma mowy o zadłużeniu lub zobowiązaniach spółki. Zakup 5 miesięcznej spółki ze stażem pozwoli przedsiębiorcy w szybkim czasie rozpocząć działalność gospodarczą, bez obawy o przechodzenie przez męczącą procedurę rejestracyjną spółki (choć od kilku lat możliwe jest założenie spółki przez Internet, w tzw. trybie S24).

Wybierając 5 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż przedsiębiorcy mają szansę na rozpoczęcie działalności w formie, pozwalającej na prowadzenie biznesu bez odpowiadania za zobowiązania spółki. Wspólnicy (lub wspólnik w przypadku jednoosobowej spółki z o.o.) nie są odpowiedzialni za transakcje przeprowadzane przez spółkę swoim majątkiem.