6 miesięczne spółki z czystą historią

Zakładając spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością od podstaw przedsiębiorca musi zmierzyć się z szeregiem formalności. Do jego zadań należą: prawidłowe przygotowanie wniosków rejestracyjnych, sporządzenie umowy spółki oraz wizyta w urzędach, aby pomyślnie zakończyć procedurę rejestracji. Samodzielne założenie spółki jest skomplikowane oraz czasochłonne, dlatego też przedsiębiorcy decydują się na inne metody założenia działalności. Często wybieranym sposobem jest zakup gotowej spółki z o.o.

Gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowanymi podmiotami, posiadającymi numery KRS, NIP, REGON oraz nierzadko VAT i VAT UE. Cechuje je czysta historia gospodarcza, czyli innymi słowy: brak zobowiązań prawnych, handlowych i wynikających z zatrudnienia pracowników, niezależnie od stażu spółki. Zdarza się, że przedsiębiorcy obawiają się zakupu spółki ze stażem, ze względu na skojarzenie z zadłużeniem. Jednak niesłusznie, ponieważ spółki stażowe także posiadają czystą historię gospodarczą.

Sprzedawane w naszej firmie 6 miesięczne spółki z czystą historią są dobrą okazją dla osób, które chcą szybko rozpocząć działalność bez utraty czasu na formalności. Ponadto 6 miesięczne gotowe spółki z o.o. ułatwiają przedsiębiorcom start w biznesie. Są bardziej wiarygodne dla instytucji udzielających dofinansowania unijnego. Aby wziąć udział w konkursie o dotację unijną firma powinna spełnić często co najmniej dwa kryteria: nie posiadać negatywnej historii gospodarczej oraz funkcjonować na rynku nie dłużej niż rok lub dwa. 6 miesięczne spółki z czystą historią spełniają oba te wymogi. Może warto więc zakupić gotową spółkę z o.o. z 6 miesięcznym stażem? Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.