Aktualizacja danych członków komisji rewizyjnej w KRS

Każda ewentualna zmiana dokonywana w strukturach spółki, musi zostać zaktualizowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Obowiązek ten należy wykonać, uzupełniając i składając odpowiednią dokumentację.

Obowiązkowa aktualizacja danych członków komisji rewizyjnej w KRS musi zostać przeprowadzona w momencie zmiany, odwołania lub powołania członka zarządu. Komisja Rewizyjna stanowi organ kontrolny spółki, aczkolwiek nie ciągle kontroluje ona działania spółki. Istnieje różnica pomiędzy nadzorem, a kontrolą. Otóż kontrola wiążę się z możliwością wglądu w działalność spółki wraz z możliwością zażądania informacji i wyjaśnień, a także prawem wglądu do dokumentów firmowych. Niestety nie posiada ona prawa do podejmowania wiążących decyzji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą aktualizacji danych członków komisji rewizyjnej w KRS. Wybór takiej usługi pozwala zyskać pewność, iż dokumentacja firmowa jest prowadzona w prawidłowy sposób.

Wszystkie osoby, które mają wątpliwości, bądź pytania w kwestii, którą jest aktualizacja danych członków komisji rewizyjnej w KRS, zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem, który omówi dla Państwa naszą ofertę, zakres działania oraz odpowie na nurtujące Państwa pytania.