Aktualizacja danych w KRS

Oferujemy pomoc w dopełnieniu formalności związanych z aktualizacją danych spółki w KRS. W imieniu Klienta przygotujemy i złożymy odpowiednie wnioski.

Dane takie jak nazwa spółki, jej siedziba, tożsamość członków zarządu oraz wysokość kapitału to informacje wymagają zgłoszenia do Krajowego Rejestru Sądowego. Są to dane, które należy aktualizować, tak aby zawsze przedstawiały faktyczny stan spółki. Brak dopełnienia tego obowiązku niesie ze sobą konsekwencje prawne w postaci kary grzywny.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu aktualizacji danych w KRS.

Zmiana danych spółki KRS oferta:

– weryfikację dokumentów i określenie zmian, które należy wprowadzić,
– wypełnianie formularzy dot. zmian danych,
– przygotowywanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego,
– złożenie w Państwa imieniu przygotowanych dokumentów do KRS i US,
– kontrolowanie stanu sprawy do momentu wydania zatwierdzenia przez KRS,
– dostarczenie odpisu.

Oferujemy kompleksową i szybką aktualizację danych spółki w KRS – dopełnimy w krótkim czasie formalności aktualizacyjne.

Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia zmian w zakresie adresów do doręczeń członków zarządu i wspólników.


 

Aktualizacja KRS dla spółki jawnej

Aktualizacja danych jest niezbędna, gdy dochodzi do zmian w firmie, takich jak zmiana adresu siedziby, zmiana składu zarządu czy też zmiana nazwy firmy.
Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie aktualizacji danych spółki jawnej, aby zapewnić zgodność z obowiązującymi przepisami. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i wniosków, a także zapewnią doradztwo prawne na każdym etapie procesu.