Aktualizacja danych w S24 2019

Zakładanie spółek przez Internet to z roku na rok coraz bardziej popularna możliwość, która przyciąga zdecydowanie większą liczbę przedsiębiorców, którym zależy na szybkim podjęciu własnej działalności gospodarczej. Osoby, które planują założenie własnej firmy nie zawsze zdają sobie sprawę przed jak ciężkim zadaniem stają.

Rejestracja spółki przez Internet to sposób, który znacznie usprawni założenie własnego biznesu. Decydując się na to rozwiązanie bez wychodzenia z domu są Państwo w stanie załatwić wszystkie formalności.

Zakładanie jednostek gospodarczych przez Internet posiada następujące korzyści:
– wszystkie formalności związane z założeniem i rejestracją spółki z o.o. załatwisz przez Internet, bez wychodzenia z domu. System jest intuicyjny i prowadzi Cię krok po kroku.
– unikniesz wizyty u notariusza, co poza czasem, pozwoli zaoszczędzić koszty taksy notarialnej.
– korzystając z rejestracji internetowej musisz pamiętać, że wszystkie osoby podpisujące umowę spółki oraz biorące udział w jej rejestracji, muszą mieć aktywne konto w systemie S24 oraz możliwość podpisania się elektronicznie.

Nie każdy przedsiębiorca wie jednak, że jeśli założy spółkę w systemie online, dostępna stanie się dla niego aktualizacja danych w KRS przez Internet, dzięki czemu będzie on mógł zgłaszać zmiany jakich dokonał w umowie spółki do Krajowego Rejestru Sądowego bez wychodzenia z domu.

Aktualizacja danych w S24 2019 to argument, który powinien przekonać niezdecydowanych przedsiębiorców do rejestracji spółki online.