Biuro gotowe spółki z o.o.

Miano gotowej spółki otrzymuje podmiot w pełni ukształtowany z możliwością rozpoczęcia działalności niemal z dnia na dzień. Spółki te w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ dają możliwość pominięcia wszelkich zbędnych formalności na drodze do prowadzenia własnej firmy.

Wśród gotowych spółek możemy wyróżnić spółki czyste oraz spółki stażowe. Przy czym te pierwsze nie posiadają żadnej historii gospodarczej i są wolne od wszelkiego rodzaju zobowiązań. Z kolei spółki stażowe są owszem gotowe do prowadzenia działalności, ale w ich przypadku istnieje większe ryzyko ciążących na jednostce zadłużeń.

W ofercie naszej firmy można znaleźć zarówno sprzedaż gotowych spółek, jak i pomoc w przeprowadzeniu procesu rejestracji zupełnie nowego podmiotu, który zostanie od początku do końca ukształtowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Nasze biuro gotowe spółki z o.o. posiada ofertę, którą stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach planujących rozpoczęcie prowadzenia własnej firmie czy to przez rejestrację podmiotu, czy zakup już gotowej spółki.

Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, bądź spotkania się się z naszym ekspertem w celu dobrania dla Państwa najlepszego rozwiązania, bądź przedstawienia naszej aktualnej oferty. Dodatkowo odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania!