Czysta spółka na sprzedaż w Warszawie

Zakładanie spółek w Polsce jest procesem długim i problematycznym. Z tego względu wielu przedsiębiorców szuka sposobu na pominięcie tych niedogodności. Stąd też w ostatnim czasie nastąpił gwałtowny wzrost firm, które w swojej ofercie posiadają gotowe spółki na sprzedaż.

Gotowe spółki są podmiotami gospodarczymi, które zostały już wpisane do należytych instytucji, a więc dysponują numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową. Droższe warianty wyposażone są dodatkowo we wpis do rejestru VAT, a nawet kilkuletni staż.

Kupno gotowej spółki ogranicza obowiązki formalne do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

Na rynku niestety nie brak firm, które mimo swoich zapewnień o pełnym bezpieczeństwie świadczonych przez siebie usług oferują spółki zadłużone. Nabycie takiej jednostki już na wstępie znacznie osłabia pozycję przedsiębiorcy niejednokrotnie zmuszając go do ogłoszenia upadłości.

Jeżeli zależy Państwu nie tylko na szybkim, ale przede wszystkim na bezpiecznym starcie, zachęcamy do kontaktu z nami. Czysta spółka na sprzedaż w Warszawie to oferta naszej firmy. Oferujemy zupełnie nowe spółki w pełni przygotowane by poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Co ważne, nasze spółki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, a więc dysponują czystą historią gospodarczą, która zapewnia bezpieczeństwo. Rejestrując nasze podmioty w stolicy z kolei sprawiliśmy, że spółki te będą budziły o wiele większą wiarygodność w otoczeniu biznesowym.