Czysta spółka w Warszawie

Na założenie własnej firmy z każdym rokiem decyduje się coraz większa ilość osób. Trudno się temu dziwić, prowadzenie swojego przedsięwzięcia gwarantuje niezależność, elastyczny czas pracy, jak również daje szansę na zarobki o wiele wyższe niż w przypadku etatowego zatrudnienia.

W Polsce działalność gospodarcza prowadzona głównie w formie spółek. Wielu przedsiębiorców chcąc pominąć niedogodności związane z tradycyjną rejestracją tych podmiotów, a więc liczne formalności oraz sporą ilość czasu, którą należy poświęcić na ich dopełnienie, decyduje się na zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł już ewidencję w należytych instytucjach. Tym samym po złożeniu podpisu na jego umowie przedsiębiorca może od razu rozpocząć prowadzenie swojego przedsięwzięcia. Gotowa spółka zdolna do prowadzenia pod sobą działalności gospodarczej powinna dysponować takimi elementami jak numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy, odpowiednio opracowana umowa oraz komplet wymaganych dokumentów. Ponadto spółka opcjonalnie może posiadać również tytuł czynnego podatnika VAT.

Czysta spółka w Warszawie to oferta naszej firmy. Zapewniamy podmioty gospodarcze, pod którymi można natychmiast poprowadzić działalność gospodarczą zarejestrowane w stolicy Polski. Co ważne, nasze spółki są czyste, a więc pozbawione historii gospodarczej, dzięki czemu ich nabycie jest w pełni bezpieczne. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.