Czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż

Zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest szybką opcją na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. W praktyce proces zakupu wymaga od przyszłego właściciela jedynie podpisania umowy oraz opłacenia udziałów w obecności notariusza.

Poprawnie przygotowana umowa musi zawierać informację dotyczące:
– nazwy siedziby,
– adresu firmy,
– przedmiotu działalności,
– wysokości kapitału zakładowego,
– czy wspólnik może mieć więcej niż jeden udział,
– czasu trwania spółki jeśli jest on oznaczony.

Po podpisaniu umowy dotyczącej zakupu gotowego podmiotu gospodarczego przedsiębiorca stanie się nowym właścicielem spółki w ciągu około 24 godzin.

Skorzystanie z zakupu czystej spółki ostatnio stało się bardzo popularne, gdyż jest dla przyszłego właściciela bardzo pomocne. Korzystając z gotowych podmiotów będą Państwo mogli ominąć etap wiążący się z przygotowaniem dokumentów i bieganiem po urzędach, co często wiąże się z popełnianiem błędów i niedopatrzeń.

Każdy przedsiębiorca, który znalazł już pomysł na własną firmę i wie, w jaki sposób chciałby realizować swoje pasje, powinien zastanowić się nad skorzystaniem z oferty “czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż”.

Samodzielne założenie podmiotu gospodarczego wiąże się z koniecznością zaznajomienia się z przepisami prawa gospodarczego. Na szczęście są firmy, które wychodzą na pomoc przyszłym przedsiębiorcom i oferują swoje wsparcie w tym skomplikowanym procesie. Jedną z takich instytucji jest nasze biuro, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.