Czysta spółka z o.o. 2019

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę związaną z prowadzeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pewnie nie do końca rozumieją co znaczy “czysta spółka z o.o. 2019”.

Czyste spółki definiuje się jako prawną formę przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, odpowiadających w ograniczonym zakresie za zobowiązania przedsiębiorstwa. Spółkę mogą założyć osoby fizyczne, a także osoby prawne.

Pierwszym krokiem do założenia spółki jest zawarcie umowy spółki przez wszystkich właścicieli i pokrycie kapitału zakładowego, czyli wniesienie funduszy dzięki którym spółka będzie mogła zacząć funkcjonować.

Kolejnym etapem jest uzyskanie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, który jest publicznym rejestrem prowadzonym przez sądy rejonowe i Ministerstwo Sprawiedliwości. To właśnie dzięki temu wpisu firma, którą chcą Państwo założyć zacznie funkcjonować jako odrębny podmiot prawa.

Jak widać wszystkie te czynności wymagają czasu i zaangażowania wszystkich właścicieli powstającego podmiotu gospodarczego. Jeżeli chcą Państwo pominąć kilka formalności i w krótkim czasie wejść w posiadanie własnej jednostki gospodarczej to zachęcamy do skorzystania z pomocy firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą czystych spółek z o.o..

Podmioty gospodarcze, które firmy wystawiają na sprzedaż posiadają wszystkie numery identyfikacyjne, opłacony kapitał zakładowy, czystą historię oraz profesjonalnie przygotowaną umowę jednostki.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu!