Czysta spółka

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest dla przedsiębiorcy bardzo korzystne. Decydując się na taką formę wspólnicy posiadają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Oznacza to, że nie muszą płacić swoim prywatnym majątkiem za jej długi. Odpowiadają jedynie co do wysokości wniesionych wkładów. Taka zaleta zachęca wielu biznesmenów do zakładania swojej własnej działalności gospodarczej.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może odbywać się na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest rejestracja online z wykorzystaniem wzorca umowy. Polega na zalogowaniu się do specjalnego sytemu, wypełnienia tam załączników. Wszystkie dokumenty zostaną przesłane drogą elektroniczną do odpowiednich urzędów.

Drugim sposobem jest tradycyjna, papierowa rejestracja. Wymaga wypełnienia wszystkich wniosków, i dostarczenia ich osobiście do urzędów. Jest to bardziej czasochłonny proces.
W ostatnim czasie, powiększa się grono zwolenników zakupu gotowej spółki. Są to przedsiębiorstwa, które zostały już zarejestrowane w KRS. Cały proces wypełniania dokumentacji, zanoszenia jej i czekania, został już wcześniej za nas dokonany. Nie trzeba się w takim wypadku martwić, czy wszystko zostało zrobione dobrze lub czy wniosek zostanie przyjęty. Gotowe spółki posiadają komplet wymaganych dokumentów i numerów jak NIP, REGON, VAT, KRS. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bardzo swój czas i chcą jak najszybciej zacząć działać.

Czysta spółka to taka, która nie prowadziła wcześniej działalności gospodarczej. Została jedynie zarejestrowana. Nie ma żadnej historii, a co za tym idzie żadnych długów u innych wierzycieli. Przy zakupie takiej działalności jest dołączane notarialne poświadczenie o barku zobowiązań.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią pełną ofertę sprzedaży gotowych, czystych spółek.