Czyste spółki 2016

Podczas rozpoczynania działalności gospodarczej niezwykle ważny jest czas. Bowiem im szybciej rozpocznie się działanie, tym szybciej zaczną się zwracać koszty, powiększać zyski i powiększać się grono nowych klientów. Czas jest bardzo ważny i cenny. Dlatego też założenie działalności gospodarczej powinno odbywać się jak najszybciej.

Znalezienie sposobu na usprawnienia zakładania przedsiębiorstwa jest łatwe. Można oczywiście korzystać z pomocy specjalistów w zakładaniu spółek. Ale jeszcze lepsze rozwiązanie stanowią gotowe spółki. Są to przedsiębiorstwa, które zostały już zarejestrowane i mogą zacząć prowadzić działalność gospodarczą. Jednak ich historia gospodarcza jest czysta. Oznacza to, że nie posiadają, żadnych zobowiązań, nie nawiązywały stosunków gospodarczych ani umów z biurami rachunkowymi. Nie uczestniczyły też w żadnych procesach sądowych. Zakup takich spółek jest w pełni bezpieczny.

Czyste spółki 2016 to doskonała oferta na nowy rok. Osoby, które zdecydują się na założenie własnej działalności gospodarczej, mogą bez problemu skontaktować się z nami i dobrać dla siebie jedną z wielu gotowych spółek, założonych w 2016 roku. Oferta jest bardzo duża, gdyż oferujemy spółki z o.o. (najbardziej popularnie formy) oraz inne takie jak spółki komandytowe czy komandytowo-akcyjne.

Czas przeprowadzenia wszelkich formalności związanych z zakupem to tylko kilka dni. Odbywa się tak szybko dlatego, że jedyne co trzeba wykonać to sporządzenie odpowiedniej umowy zakupu i dokonanie stosownych opłat. Po tym przedsiębiorstw jest już własnością nabywcy, który musi tylko zmienić dane widniejące w KRS. Oczywiście może liczyć na pomoc naszych ekspertów w tym zakresie.

Zakup gotowych spółek to duża oszczędność czasu oraz wygoda w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Chętnych do nabycia czystych spółek z 2016 roku zapraszamy do kontaktu.