Czyste spółki Katowice

Spółkę z o.o. można pozyskać poprzez rejestracją lub też kupując ją w odpowiedniej firmie zajmującej się obrotem spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością. Ze względu na coraz częstsze przypadki, że musimy szybko rozpocząć działalność nasza firma świadczy usługi pomocnicze. Dzwoniąc do Silberman-Sachs.pl prosimy pytać o „czyste spółki Katowice”.

Czym są czyste spółki Katowice?

Są to spółki zarejestrowane w urzędach w Katowicach. Przez ostatnie miesiące znane były nabory na różne dotacje z unii europejskiej, np. program innowacyjna gospodarka. Często słysząc od znajomego o możliwości pozyskania znacznych środków na e-biznes sam chciałbyś spróbować. Często o takich „okazjach” dowiadujemy się kilka dni przed ich zakończeniem dlatego czyste spółki Katowice są odpowiednim rozwiązaniem kiedy staramy się o dotację, a nasza firma musi być zarejestrowana w Katowicach. Kupując gotową spółkę z o.o. za pośrednictwem Silberman-Sachs.pl już w dniu zakupu stajesz się jej właścicielem. Jednym z podstawowych wytycznych w pozyskiwaniu dotacji z UE jest okres istnienia przedsiębiorstwa na rynku – często nie może on przekraczać jednego roku. W naszej ofercie znajdą Państwo czyste spółki z o.o. ze stażem kilkutygodniowym spełniającym ten podstawowy wymóg. Spółki nie posiadają historii gospodarczej, zadłużeń co poświadczamy notarialnie.

Jeżeli starają się Państwo o dotację unijną w innej miejscowości to zapraszamy do przeczytania o:

Za pośrednictwem formularza w dziele kontakt można skontaktować się z naszym przedstawicielem i omówić szczegóły dotyczące zakupu czyste spółki z o.o.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy – na pewno cały proces przebiegnie szybko i profesjonalnie.