Czyste spółki Kraków

Coraz częstszym zapytaniem w wyszukiwarce staje się fraza: czyste spółki Kraków. Ze względu na różnego rodzaju dotacje z unii europejskiej czy też inne potrzeby związane z rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki w Krakowie nasza oferta została wzbogacona o „czyste spółki Kraków”.

Spółki z o.o. to obecnie najpopularniejsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Trudno się dziwić, gdyż jest jedną z nielicznych form prowadzenia działalności, dzięki której nie odpowiada się całym swoim majątkiem za zobowiązania naszej firmy. Jest ona głównie wykorzystywana do przedsięwzięć o większym rozmiarze. Również posiada inną ciekawą cechę. Wbrew nazwie „spółka”, czyli związek kilku osób – co najmniej dwóch – spółkę z o.o. może założyć nawet jedna osoba. Kolejną ciekawą zaletą, jest to, że prowadząc działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością można wyłączyć od dziedziczenia udziałów spadkobierców wspólnika lub też określić w umowie warunki jakie musi spełnić spadkobierca wspólnika w przypadku gdyby chciał odziedziczyć udziały, np. posiadać odpowiednie wykształcenie.

Posiadane w naszej ofercie czyste spółki Kraków są gotowe do podjęcia działalności gospodarczej już w dniu zakupu jej udziałów, gdyż mają już nadane numery niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej, tj: KRS, NIP, NIP EU, VAT, VAT EU, REGON. Są one czystymi podmiotami gospodarczymi, nigdy wcześniej nie prowadziły działalności. Spółki z o.o. w naszej ofercie są kilkudniowe, a nawet kilkuletnie – spółki z okresem istnienia na rynku są dobrym rozwiązaniem np. gdy staramy się o kredyt bankowy.

Czyste spółki z o.o. są niewątpliwie przydatne w wielu okolicznościach, dlatego cieszą się sporym zainteresowaniem. Jeżeli są Państwo zainteresowani gotową spółką z o.o. prosimy o kontakt.

Nasze oferta zawiera także czyste spółki z o.o. zarejestrowane w innych częściach Polski – nasz konsultant chętnie przedstawi Państwu pełną ofertę:

nowa spółka z siedzibą w Poznaniu
nowa spółka z siedzibą w Warszawie
nowa spółka z siedzibą w Katowicach