Czyste spółki Poznań

Czyste spółki Poznań to całkowicie nowe podmioty gospodarcze, które zostały zarejestrowane w urzędach w Poznaniu i nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, a co za tym idzie są pozbawione zadłużeń czy też negatywnej historii. Są idealne aby rozpocząć prowadzenia działalności bez żadnych obciążeń, a zarazem szybko, gdyż zakup czystej spółki z o.o. trwa kilka godzin.

Oprócz usługi „czyste spółki Poznań” nasza firma również przeprowadza proces sprzedaży udziałów w spółkach z o.o. zarejestrowanych w Krakowie, Warszawie oraz Katowicach. Spółki te posiadają wszystkie numery niezbędne do rozpoczęcia prowadzenia działalności w Polsce, a także za granicą. Posiadane przez nas spółki na sprzedaż mają nadany numer KRS, NIP, VAT, REGON, a także NIP EU oraz VAT EU. Naszą ofertę wzbogacają również czyste spółki Poznań ze stażem czasowym, czyli okresem istnienia przedsiębiorstwa na rynku.

Ze względu na różne rodzaje posiadanych na sprzedaż gotowych spółek przed zakupem konsultant pomoże wybrać odpowiednią spółkę z o.o. dobraną specjalnie do Państwa potrzeb. Spółki te posiadają ciekawe nazwy, szeroki zakres PKD, sporządzoną umowę – jeżeli zdarzy się jakaś niestandardowa sytuacja dokonamy odpowiednich zmian w dokumentach spółki. Kilkuletnie doświadczenie w obrocie spółkami pozwala na efektywne, szybkie rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Gotowe spółki z o.o. są najczęściej kupowanymi podmiotami w Polsce m.in. dlatego, że niwelują kłopoty związane z samodzielną rejestracją sp. z o.o, a dodatkowo nasza firma udzieli cennych rad co do procedur w spółkach.

Posiadane przez nas spółki na sprzedaż zostały założone z kapitałem zakładowym na poziomie 5 tysięcy złotych, w każdej chwili można go zmienić – również pomożemy w tym procesie.

Zobacz też:
czyste spółki z siedzibą Kraków
czyste spółki z siedzibą Warszawa
czyste spółki z siedzibą Katowice

Zapraszamy do kontaktu.