Czyste spółki Warszawa

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ciągle zyskują na popularności. Czy zastanawiali się Państwo z czego to wynika? Poniżej przedstawiamy krótki opis popularności tej formy działalności.

Kapitał zakładowy spółki z o.o. obecnie wynosi tylko 5.000 PLN, oczywiście z tych pieniędzy można pokryć różne wydatki nowej firmy. Wspólnicy spółki z o.o. posiadają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania wobec wierzycieli. W związku z zaletami płynącymi z prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. nasza firma dodała do swoich usług „czyste spółki Warszawa”.

Czym jest usługa „czyste spółki Warszawa”?

Otóż są to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowane w urzędach warszawskich z siedzibą warszawską. Często poszukując odpowiedniej spółki np. pod dotację unijną musimy posiadać spółkę z konkretną siedzibą ze względu np. na możliwość uzyskania większego dofinansowania unijnego. Tak więc chcąc pomóc zainteresowanym posiadamy czyste spółki Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań. Siedzibę spółki można oczywiście zmienić w dowolnym momencie prowadzenia działalności, ale czasem ze względu na różne wytyczne spółka musi być zarejestrowana w urzędzie w konkretnej miejscowości. Często miasto, w którym spółka ma siedzibę jest ważne również dla kontrahentów – np. łatwiej będzie można podpisać jakąś umowę.

A na zakończenie kilka słów o tym, jak przebiega zakup gotowej spółki z o.o. za pośrednictwem Silberman-Sachs.pl.

Po określeniu wymagań przez klienta konsultant dobiera odpowiednią spółkę z o.o. W porozumieniu z klientem przygotowujemy umowę sprzedaży udziałów oraz umawiamy spotkanie u zaufanego notariusza, dzięki czemu koszty notarialne przejęcia udziałów spółki stają się mniejsze. Na spotkaniu następuję podpisanie umowy, zapłata, a Klient otrzymuje wszelkie dokumenty dotyczące kupionej spółki z o.o, co daje mu możliwość rozpoczęcia prowadzenia działalności już w dniu zakupu spółki.

Jeżeli potrzebujesz spółki z o.o. zarejestrowanej w innej miejscowości zobacz także:
gotowa spółka z Katowic
gotowa spółka z Krakowa
gotowa spółka z Poznania

Zainteresowanych nabyciem spółki z o.o. prosimy o kontakt.