Czyste spółki z o.o. 2016

Spółka z o.o., komandytowa, akcyjna, jawna i wiele innych. To najlepsze formy do prowadzenia działalności gospodarczej. Przyznać trzeba, że założenie spółki jest nadal najlepszym rozwiązaniem. Mogą być one prowadzone wspólnie, przez większą lub mniejszą liczbę osób, a czasem nawet w pojedynkę. Samodzielne prowadzenie spółki umożliwiają formy takie jak spółka z o.o. czy spółka akcyjna. Wystarczy wnieść minimalny kapitał zakładowy i można działać zarówno samemu jak i wspólnie.

Chociaż zakładanie spółki jest dobrą decyzją, proces ich zakładania przebiega długo i jest bardzo skomplikowany. Dlatego też wielu osobom potrzebna jest specjalistyczna pomoc właśnie w tym zakresie. Potrzebującym tej pomocy nasza firma oferuje usługi rejestracji spółki lub możliwość zakupu gotowego przedsiębiorstwa.

Najlepszą ofertą dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą są czyste spółki z o.o. 2016. Nie trzeba zajmować się ich rejestracją w KRS, tak więc ich nabywca ma znacznie mniej obowiązków, a jednocześnie może szybko rozpocząć działalność gospodarczą. Również forma gotowych spółek jaką stanowi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jest bardzo dobra do prowadzenia większości typów działalności. Wspólnicy posiadają bowiem ograniczoną odpowiedzialność majątkową, do wysokości wniesionego do firmy wkładu. Koszt jej założenia w porównaniu do innych form jest niski, co także przemawia za jej wyborem.

Czyste spółki z o.o. 2016 mają jeszcze jedną ważną zaletę. Po mimo tego, że zostały zarejestrowane i mogą prowadzić działalność, ich historia działalności jest czysta. Nie posiadają zobowiązań finansowych, zawartych umów ani nie były podmiotami spraw sądowych. Powoduje to, że zakupienie takiego przedsiębiorstwa jest w pełni bezpieczne.

Nabycie czystych spółek zarejestrowanych w 2016 roku jest już możliwe. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi konsultantami.