Czyste spółki z o.o. 2018 na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza prawna forma działalności gospodarczej w Polsce. To jedna z dwóch istniejących rodzajów spółek kapitałowych. Charakteryzuje się przede wszystkim ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dzięki czemu nie muszą oni obawiać się o własny majątek w przypadku, gdy spółka wpadnie w poważne problemy finansowe.

Jeżeli zarząd spółki nie ogłosi w odpowiednim terminie postanowienia o upadłości wówczas to on zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za zaistniałe długi. Cechą która jednak najbardziej przyciąga przedsiębiorców do założenia właśnie spółki z o.o. jest niewielki kapitał zakładowy wymagany do jej utworzenia. Wynosi on zaledwie 5 tysięcy złotych. Kilka lat wcześniej kwota ta było aż dziesięciokrotnie wyższa.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z trzech spółek, którą zarejestrować można za pomocą platformy teleinformatycznej. Dzięki temu pełną rejestrację przeprowadzić można z dowolnego miejsca, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. E-rejestracja zajmuje maksymalnie 24 godziny. Należy jednak podkreślić, że wnioski rozpatrywane są wyłącznie w dni robocze w godzinach pracy sądów.

Jeżeli jednak chcą Państwo pominąć wszelkie obowiązki związane z założeniem spółki, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapewniamy czyste spółki z o.o. 2018 na sprzedaż. Kupując naszą spółkę Wasze obowiązki zostaną zredukowane do minimum, czyli do złożenia podpisu u notariusza. Czysta historia gospodarcza to gwarancja bezpieczeństwa, którego niestety nie zapewnia wiele konkurencyjnych firm. Decydując się na nabycie naszej spółki nie muszą Państwo obawiać się o jakiekolwiek zadłużenia, czy też innego typu zobowiązania. Każda z naszych jednostek posiada prawnie potwierdzony akt o braku długu.