Czyste spółki z o.o. 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka kapitałowa, ciesząca się ogromną popularnością na polskim rynku. Na założenie tego podmiotu decyduje się ogromna ilość początkujących przedsiębiorców. Jest tak głównie ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Z tego względu założyciele nie muszą obawiać się o własny majątek w przypadku zadłużenia spółki, gdyż wszelkie należności będą regulowane wyłącznie z własności spółki.

Do założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy już 5 tysięcy złotych, co również zachęca potencjalnych przedsiębiorców do poprowadzenia swojej firmy w tej formie. Kierowanie się jednak głównie aspektem finansowym nie jest roztropne, gdyż mimo niewielkich wkładów na pokrycie kapitału zakładowego spółka ta wymaga od przedsiębiorcy prowadzenia pełnej księgowości, co wiąże się z dodatkowymi, niemałymi kosztami.

Rejestracja spółki z o.o. jest długa i problematyczna. Fakt ten skutecznie zniechęca potencjalnych przedsiębiorców do założenia danej jednostki. Tymczasem warto zdać sobie sprawę, że niedogodności te można w pełni zniwelować decydując się na kupno gotowej spółki. Nasza firma oferuje czyste spółki z o.o. 2018. Oferujemy nowe podmioty przygotowane do natychmiastowej aktywności na rynku. Kupując naszą spółkę Pańskim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie w formie aktu notarialnego pod nadzorem notariusza. Oferujemy wyłącznie spółki z czystą historią gospodarczą, których zakup gwarantuje pełne bezpieczeństwo.