Czyste spółki

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Taka możliwość stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zaoszczędzić czas związany z załatwianiem formalności rejestracyjnych. Oferowane do sprzedaży podmioty zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, posiadają także wszystkie niezbędne numery rejestracyjne: REGON, NIP, KRS. Dodatkowo mają zewidencjonowaną siedzibę działalności, która mieści się w jednym z największych miastach w Polsce.

Decydując się na zakup gotowej spółki należy zastanowić się, jak długi powinna mieć ona staż. Staż spółki w znacznym stopniu podnosi jej wiarygodność, zdolność kredytową oraz szanse na uzyskanie dotacji lub dofinansowań.

Czyste spółki dają gwarancję bezpiecznego startu. Nie prowadziły one bowiem nigdy wcześniej działalności gospodarczej, co jest równoznaczne z brakiem jakichkolwiek zobowiązań, zadłużeń oraz negatywnej historii.

Czyste spółki z o.o., które oferujemy do sprzedaży są nowe, a o ich czystej historii i braku zadłużenia na Państwa życzenie pisemnie poświadczy nasz notariusz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Gwarantujemy, że każdy z Państwa znajdzie u nas podmiot spełniający wszystkie oczekiwania.