Dokonywanie zmian w umowie spółki z o.o. 

Zakup gotowej spółki z o.o. to rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają przedsiębiorcy. W bardzo szybki i wygodny sposób mogą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej bez konieczności uczestniczenia w sformalizowanym procesie zakładania spółki. Oszczędzają cenny czas i dają sobie możliwość szybkiego zaistnienia na rynku, poszerzenia prowadzonej działalności gospodarczej.

Gotowa spółka to w pełni ukształtowany podmiot prawny, które ma już określone pewne parametry w innym wypadku nie byłoby możliwości rejestracji spółki z o.o.. Sporządzenie umowy spółki, która zawiera dane określające spółkę to podstawowy element, który umożliwia zarejestrowanie spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kupując gotową spółkę przedsiębiorca nie uniknie procesu jakim będzie dokonywanie zmian w umowie spółki z o.o.. Konieczne będzie ustalenie adresu spółki, jej siedziby, określenie wielkości kapitału zakładowego jeśli wspólnicy będą go zwiększać, wskazanie wszystkich wspólników spółki ich danych oraz posiadanych przez nich udziałów w spółce oraz podanie innych informacji w zależności od indywidualnych założeń wspólników spółki.

Kiedy zmiany zostaną już zawarte w umowie spółki, przedsiębiorcy będą mogli z powodzeniem rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, oferujemy także kompleksową obsługę procesu zakup spółki w tym także dokonywania zmian w umowie spółki z o.o.. Jeśli zastawiają się Państwo nad zakupem spółki zapraszamy do kontaktu.