Doradztwo w sprawie założenia spółki

Znalazłeś się właśnie na etapie planowania założenia własnej działalności gospodarczej? Obawiasz się konfrontacji z przepisami dotyczącymi rejestracji spółki w Polsce? Nic dziwnego, ponieważ przepisy te są bardzo skomplikowane, a cała procedura wymaga poświęcenia znacznej ilości czasu.

Prowadząc naszą działalność, bardzo często zgłaszają się do nas osoby z prośbą o doradztwo w sprawie założenia spółki. Nasi eksperci chętnie udzielą pomocy i porady w zakresie procedury rejestracyjnej. Dodatkowo dla osób, którym zależy na bardzo szybkim rozpoczęciu własnej działalności, mamy do zaoferowania gotowe spółki, które zostały już założone jakiś czas temu, co pozwala, aby przedsiębiorca po dokonaniu zakupu mógł rozpocząć działalność w zaledwie 1-2 dni.

Zatem jeśli masz kłopot z założeniem własnej działalności, ponieważ nie znasz się na aktualnych przepisach prawa – zapraszamy do kontaktu! Dołożymy wszelkich starań, nasze doradztwo w sprawie założenia spółki sprawiła, że cała procedura przebiegła szybko i sprawnie.