Dwuletnia spółka z o.o. na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na samodzielną rejestrację firmy w tej formie lub mogą dokonać zakupu gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Gotowe spółki na sprzedaż to wygodne rozwiązanie, dla osób, które w szybkim czasie chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej bez zbędnych formalności. Na rynku oferowane są zarówno spółki nowe, jak i stażowe. Dwuletnia spółka z o.o. na sprzedaż to dobra okazja dla przedsiębiorców chcących starać się o finansowanie działalności. Staż spółki znacznie wzbudza zaufanie oraz jest dobrze postrzegany przez kontrahentów. Spółka, która działa już jakiś czas na rynku ma znacznie większą zdolność kredytową niż założony niedawno podmiot.

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystawiane na sprzedaż są całkowcie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Posiadają one kompletną dokumentację oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS. Często spółki są zgłaszane także do VAT. Transakcja zakupu spółki jest całkowicie bezpieczna, gdyż spółka nie posiada zadłużeń, co potwierdzane jest notarialnie. Zakup spółki trwa maksymalnie kilka dni, dlatego jest bardzo korzystny dla osób, którym się spieszy.

Nasza firma oferuje Państwu gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Oferowane przez nas podmioty są całkowicie czyste. Posiadamy na sprzedaż spółki nowe i stażowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.