Elektroniczna rejestracja spółki

Zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może odbyć się w sposób tradycyjny lub przez internet – elektroniczna rejestracja spółki. Każda z opcji ma swoje zalety, ale również wady, z którymi należy zaznajomić się przed rozpoczęciem procesu zakładania nowej spółki.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest procesem, który wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy niezbędnej do skompletowania i wypełnienia wszystkich wymaganych dokumentów. Rejestracja spółki tym sposobem jest bardzo czasochłonna i kosztowniejsza, niż rejestracja elektroniczna.

Elektroniczna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo wygodną formą założenia firmy, gdyż cały proces można przeprowadzić w systemie s24 bez konieczności wychodzenia z domu. E-rejestracja pozwala na znaczną oszczędność czasu, bo spółkę można zarejestrować w przeciągu 24 godzin. Zakładając spółkę przez internet nowy przedsiębiorca oszczędza również pieniądze – nie jest wymagane notarialne poświadczenie wzoru umowy spółki, ponieważ w systemie s24 umowę spółki sporządza się za pomocą wzorca umowy. Niestety wzorca umowy nie można w żaden sposób modyfikować, a kapitał zakładowy musi być wniesiony w formie gotówkowej.

Skorzystanie z usług firmy zajmującej się zakładaniem spółek jest dobrym i polecanym rozwiązaniem w szczególności dla przedsiębiorców, którzy  nie mają czasu zajmować się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją spółki lub dla osób, które chcą, aby cały proces przeprowadzony był należycie, bez błędów, szybko i sprawnie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą rejestracji nowych spółek i kontaktu ze specjalistami, którzy udzielą wielu cennych porad.