Gotowa spółka 2012

Przedstawiamy Państwu ofertę jaką jest gotowa spółka 2012 posiadająca pełną dokumentację rejestrową oraz księgową. Wszystkie formalności związane z założeniem firmy zostały zrealizowane w 2012 roku. Przedsiębiorstwo posiada numer NIP (ustalony w Urzędzie Skarbowym), numer REGON (ustalony w Głównym Urzędzie Skarbowym) oraz numery VAT i VAT UE (również nadane w Urzędzie Skarbowym).

Gotowa spółka 2012 jest idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy chcącego rozpocząć działalność gospodarczą z kilkuletnim stażem. Spółka stażowa charakteryzuje się tym, że została wpisana do rejestru przedsiębiorców (Krajowego Rejestru Sądowego – KRS) jako firma rozpoczynająca działalność od tego właśnie momentu. Przedsiębiorca mimo tego, że założył biznes, nie musi prowadzić działalności gospodarczej na rynku oraz osiągać przychody z tytułu produkcji wyrobów gotowych, sprzedaży towarów czy też świadczenia usług. Gotowa spółka 2012 oferowana przez naszą kancelarię posiada notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń oraz czystą historię finansową. Zaraz po zakupie jesteśmy w stanie pomóc Państwu z aktualizacją danych w KRS.

Zakup gotowej spółki pozwala przyszłemu przedsiębiorcy oszczędzić czas, który w tym okresie odgrywa bardzo istotną rolę. Zrealizowanie wszystkich formalności rejestracyjnych trwa zwykle od kilku, a nawet do kilkunastu tygodni, natomiast procedura zakupu gotowej spółki zaledwie 1 dzień.

Informujemy Państwa również, że gotowa spółka 2012 jest znacznie wiarygodniejszym podmiotem gospodarczym dla banków czy też potencjalnych inwestorów, ze względu na zapisy potwierdzające jej istnienie od 2012 roku bez jakichkolwiek zadłużeń.