Gotowa spółka 2015

Według statystyk prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się największym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Podmioty gospodarcze wybierają ją ponieważ posiada wiele zalet.

Pierwszą z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki, a co się z tym wiąże? Przedsiębiorcy nie muszą płacić własnym majątkiem za zobowiązania spółki. Kolejną zaletą jest możliwość poprowadzenia jednostki w formie jednoosobowej. Dodatkową zaletą są niskie koszy założenia spółki.

Rejestracja sp z oo nie należy do najprostszych zadań, wręcz przeciwnie potrafi przysporzyć wiele kłopotów przyszłym przedsiębiorcom. Dodatkowo proces rejestracji może trwać nawet do kilku tygodni. Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji może być: gotowa spółka 2015.
Główną zaletą skorzystania z kupna gotowych spółek jest duża oszczędność czasu i szybkie podjęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Gotowa spółka 2015 posiada wszystkie numery rejestracyjne takie jak: NIP, REGON, VAT. Jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, jest bezpieczna, nie posiada zadłużenia czego dowodem jest poświadczenie notarialne.

Skorzystanie z kupna gotowej spółki pozwala Ci w łatwy sposób ominąć biurokrację jaka wiąże się przy rejestracji. Gotowa spółka 2015 pozwala Ci rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej już 24h od podpisania umowy zakupu. Interesujące prawda?

Nasza firma także posiada w swoim pakiecie usług gotowe spółki. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednią jednostkę dla Ciebie.