Gotowa spółka z 2 letnim stażem na sprzedaż

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są często wybierane przez osoby, które planują rozpoczęcie prowadzenie działalności. Rejestracja spółki z o.o. jest trudna, może sprawiać problemy zwłaszcza dla osób spoza Polski, które nie posługują się naszym językiem. Dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowego do podjęcia działalności podmiotu. Dla osób, które planują pozyskać dotację lub kredyt w banku idealna jest spółka posiadająca kilkuletni staż.

Nasza firma od lat zajmuje się zakładaniem spółek oraz sprzedażą gotowych podmiotów. W naszej ofercie znajduje się gotowa spółka z 2 letnim stażem na sprzedaż. Spółka ta posiada kompletną dokumentację oraz ma nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Podmioty, które oferujemy posiadają czystą historię gospodarczą, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności. Zakup spółki w naszym biurze odbywa się bardzo szybko. Transakcja kupna spółki oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni, dzięki czemu możliwe jest szybkie rozpoczęcie działalności. Oferowana przez nas spółką z o.o. posiada szeroki zakres numerów PKD, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie praktycznie każdego biznesu.

Zakup gotowej 2-letniej spółki znacząco podnosi zdolność kredytową. Staż spółki pozytywnie wpływa także na relacje z kontrahentami. Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wiele zalet. Niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki są bardzo zachęcające do prowadzenia firmy w tej formie.