Gotowa spółka z o.o. 2018 na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo znana forma działalności gospodarczej prowadzonej na terenie Polski. Specyficzna charakterystyka danego podmiotu sprawia, że na jego założenie decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców.

Podmiot ten charakteryzuje się przede wszystkim ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dzięki czemu ich prywatny majątek nie będzie zagrożony nawet jeżeli spółka wpadnie w poważne problemy finansowe. Co więcej, do założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialności wymaga się wniesienia niewielkich wkładów na pokrycie kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Spółka z o.o. dysponuje również osobowością prawną, a więc może pozywać być pozywaną oraz jest podmiotem praw i obowiązków.

Aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga się przeprowadzenia długiej i skomplikowanej rejestracji. Formalności z nią związane trwać mogą nawet kilka tygodni. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na kupienie spółki.

Gotowa spółka z o.o. 2018 na sprzedaż to oferta naszej firmy. Zapewniamy spółki, które przeszły pełną rejestrację, a więc są gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Dysponują numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, umową spółki oraz wszelkimi niezbędnymi dokumentami. Co ważne, nasze spółki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, a więc ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Jeśli są Państwo zainteresowani nasza ofertą zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie omówią szczegóły oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.