Gotowa spółka z o.o. na sprzedaż

Gotowa spółka z o.o. na sprzedaż to świetna propozycja oraz alternatywne rozwiązanie dla przyszłych przedsiębiorców, które zdecydowanie ułatwia i przyspiesza start. Dlaczego? Postaram się to pokrótce wyjaśnić.

Po pierwsze zacznijmy od tego, że rozpoczynamy działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To oznacza, że ryzyko związane z podejmowaniem biznesu jest mniejsze. Jak to możliwe? Bowiem majątek wspólników jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania. W łatwy sposób można pozyskać kapitał- włączając nowego członka. Forma ta jest także wyposażona w osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność firmy jest większa i np. banki chętniej udzielają kredytów. Fajną opcją jest też możliwość założenia sp. z o.o. przez jedną osobę. Przydaje się ona w sytuacji, gdy nie mamy zaufanego partnera, którego moglibyśmy ustanowić naszym wspólnikiem. No i oczywiście w porównaniu ze spółką akcyjną, spółka z o.o. ma niski kapitał zakładowy bo jedynie 5, a nie 100 tysięcy.

Po drugie, decydując się nie wariant gotowa spółka z o.o. na sprzedaż, możesz nabyć podmiot gospodarczy, który przeszedł już proces rejestracji, wyposażony został w niezbędne numery NIP i REGON, posiada czystą sytuację prawną. Można więc prowadzić w nim działalność już w ciągu dwóch dni od daty zakupu- po dokonaniu jedynie aktualizacji danych w KRS. Oszczędzasz więc czas i możesz wcielić w życie swój pomysł na biznes od zaraz, a nie jak w przypadku samodzielnej rejestracji- oczekiwać prawie miesiąc.

Gotowa spółka z o.o. na sprzedaż to naprawdę świetna opcja. Sam widzisz, ile daje możliwości. Jeśli więc jesteś zainteresowany i chciałbyś ją zakupić, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, zacznij realizację celów i dąż do osiągania sukcesów! Zachęcamy!