Gotowa spółka z siedzibą w Warszawie

Coraz większa ilość potencjalnych przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, czyli takiej, która przeszła już pełną rejestrację. Kupując taki podmiot właściciele pomijają niedogodności związane z tradycyjną ewidencją spółki, która w Polsce jest bardzo problematyczna i czasochłonna.

Gotowa spółka by móc od razu poprowadzić pod sobą działalność musi dysponować wpisami do należytych instytucji, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON, opcjonalnie również VAT. Ponadto powinna zostać wyposażona w kapitał zakładowy oraz niezbędną dokumentację. Najważniejszym aktem jest umowa spółki. To właśnie podpisanie tego dokumentu będzie stanowiło jeden z najważniejszych obowiązków nabywcy. Warto podkreślić, że zakup gotowej spółki redukuje kwestie formalne do minimum.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Zapewniamy nowe, gotowe spółki, pod którymi można niemal w każdej chwili poprowadzić działalność. Nasze jednostki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, a więc ich nabycie jest w pełni bezpieczne. Gotowa spółka z siedzibą w Warszawie na sprzedaż oferowana przez nasza firmę to nie tylko gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu ale przede wszystkim zwiększenie Państwa szans na odniesienie upragnionego sukcesu. Ulokowanie siedziby firmy w stolicy Polski znacząco podnosi wiarygodność działalności, sprawiając, że o wiele chętnie zwrócą się do niej klienci, ale także partnerzy biznesowi.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odmówią jej szczegóły.