Gotowa umowa spółki z o.o.

Tradycyjny sposób na rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sprawia, że zdecydowana większość osób decyduje się na rozwiązanie, które pozwoli pominąć wszelkie formalności – zakup gotowej spółki z o.o.. Nie od dzisiaj wiadomo, że proces rejestracji spółki w Polsce jest bardzo czasochłonny i skomplikowany, a przepisy określające tą procedurę bardzo często ulegają zmianie.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, w przypadku którego proces rejestracyjny został przeprowadzony, co oznacza, że jest gotowy do prowadzenia działalności. Podmiot taki posiada NIP, KRS, REGON, kapitał zakładowy, komplet dokumentów oraz umowę.

Gotowa umowa spółki z o.o. musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego, gdyż taki wymóg narzucają przepisy prawa. Nowy nabywca takiej spółki jest zobowiązany do tego, aby złożyć podpis właśnie na tym dokumencie i co bardzo ważne – konieczna jest obecność notariusza.

Gotowe spółki na sprzedaż znajdują się w naszej ofercie. Dajemy Państwu gwarancję otrzymania podmiotu gotowego do rozpoczęcia działalności. Ważne jest to, iż nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a więc są wolne od zadłużeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który nie tylko przedstawi szczegółowo naszą ofertę, ale również rozwieje wszelkie wątpliwości.