Gotowe spółki 2012

Aktualnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się gotowe spółki, umożliwiające otworzenie działalności gospodarczej w ekspresowym tempie.
Są to podmioty zarejestrowane we wszystkich niezbędnych instytucjach, a także wyposażone w konieczną dokumentację oraz kapitał zakładowy.

Atutem zakupu gotowych spółek jest znaczne ograniczenie czasu, koniecznego na wykonanie odpowiednich wpisów w należytych urzędach.

Wśród dostępnych wariantów można zdecydować się na spółki nowe oraz te, które na rynku istnieją od dłuższego czasu.
Nowe podmioty gospodarcze zapewniają przede wszystkim bezpieczny start. Jednostki te bowiem nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, tak więc nie należy obawiać konsekwencji wynikających z decyzji podjętych przez wcześniejszych właścicieli.
Przeciwieństwem spółek nowych są te doświadczone, posiadające określony staż. Ich nabycie wiążę się z zagrożeniem związanym z jego historią gospodarczą, jednak pozwala na mocny start.

Nasza firma oferuje Państwu gotowe spółki 2012. To jednostki w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Ich rejestracja odbyła się 4 lata temu. Staż ten znacznie podnosi atrakcyjność spółki, sprawia że budzi zaufanie w oczach potencjalnych partnerów biznesowych oraz klientów.
Nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, co niweluje zagrożenia, wynikające z działalności spółki w przeszłości. Do takich niebezpieczeństw zaliczyć można między innymi zadłużenia oraz inne niekorzystne zobowiązania.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu poznania szczegółów naszej oferty.