Gotowe spółki 2016

Gotowe spółki 2016 powinny interesować młodych jak i doświadczonych przedsiębiorców, którzy pragną otworzyć działalność gospodarczą w formie spółki w 2016 roku. Zarówno założenie spółki jak i kupno gotowej (w pełni zarejestrowanej) spółki może okazać się dobrą decyzją.

Kupno gotowej spółki 2016 pozwoli na prowadzenie działalności już w dniu jej nabycia. To szczególnie polecane rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność od zaraz. Dzięki kupnie gotowej spółki już z początkiem 2016 roku pomysł na biznes może zostać zrealizowany i przynosić zyski. Gotowe spółki to podmioty bez historii gospodarczej i zobowiązań finansowych, które zostały zarejestrowane bez żadnych komplikacji przez doświadczone osoby. Po stronie firmy, od której kupujemy spółkę leży przygotowanie całego procesu kupna-sprzedaży gotowej spółki. Po naszej stronie to niezbędne formalności, ograniczone przez specjalistów do minimum.

Gotowe spółki 2016 są w pełni bezpieczne dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą w 2016 roku. To także dobre rozwiązanie dla ubiegających się o dotację, ponieważ często jednym z warunków pozyskania wsparcia unijnego jest staż firmy nie dłuższy niż dwanaście miesięcy.

Nieważne z jakich względów interesuje Cię zakup spółki z 2016 roku, możesz liczyć na naszą firmę. Zajmujemy się sprzedażą spółek w atrakcyjnych cenach, których procedura założenia została pomyślnie ukończona. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.