Gotowe spółki Katowice

Gotowe spółki Katowice to idealnie rozwiązania dla osób, które potrzebują szybko założyć działalność gospodarczą w siedzibą w Katowicach. Spółki z o.o. to spółki posiadające osobowość prawną. Jest spółką handlową co oznacza, że jej funkcjonowanie jest regulowane przez Kodeks Spółek Handlowych.

Nasze gotowe spółki Katowice mają nadane wszystkie niezbędne numery potrzebne do rozpoczęcia działalności, czyli KRS, NIP, REGON, VAT, VAT-EU oraz sporządzoną umowę spółki. Zostały założone z minimalnym kapitałem zakładowym równym 5000 PLN. W razie potrzeby kapitał można podnieść. Gotowe spółki Katowice mają również szeroki zakres PKD, który także można zmienić. Oczywiście we wszystkich formalnościach Silberman-Sachs.pl Państwa wyręczy.

Cały proces zakupu gotowej spółki z o.o. z siedzibą w Katowicach trwa zaledwie kilka godzin. Całość opłat można wnieść za pośrednictwem banku lub osobiście na spotkaniu. Korzystając z naszej oferty, wybierają Państwo dla siebie najlepsze rozwiązanie, ponieważ nasi eksperci zajmują się załatwieniem wszystkich wymaganych formalności w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo warto wiedzieć, że dojeżdżamy do Klienta, a także umawiamy spotkanie z notariuszem.

Jest ciekawą formą prowadzenia działalności. Już na samym wstępnie się o tym przekonujemy – spółkę z o.o. może założyć jedna osoba. Jak nazwa wskazuje „spółka” to związek dwóch lub więcej osób, jednak polskie prawo dopuszcza założenie spółki z o.o. nawet przez jedną osobę.

Ze względów kosztowych proponujemy jednak zakładanie spółki z o.o. przez więcej niż jedną osobę. W przypadku założenia spółki z o.o. przez więcej niż jedną osobę nie ma obowiązku płacenia składek ZUS. Wspólnikami w spółce z o.o. mogą być zarówno osoby fizyczne jak i inne podmioty gospodarcze np. inne spółki. Wyjątek stanowi sytuacja kiedy spółka powoływana jest przez jedną osobę – wtedy nie może być ona powołana przez jednoosobową spółkę z o.o..

W ofercie posiadamy również gotowe spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie, Poznaniu oraz Warszawie.