Gotowe spółki z 2016 z Krakowa

Gotowe spółki z 2016 z Krakowa są już gotowe. Osoby pragnące szybko i wygodnie rozpocząć prowadzenie własnej firmy mogą się z nami kontaktować w celu ich zakupu. Spółki nie posiadają historii gospodarczej, gdy zostały zarejestrowane jeszcze w tym roku i nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Nie trzeba także obawiać się o ewentualne zobowiązania. Nasze spółki ich nie posiadają. Ich zakup jest jak najbardziej bezpieczny.

Gotowe spółki z 2016 roku mają siedziby w różnych dużych miastach Polski. Oferujemy spółki z siedzibą w Krakowie lub Warszawie. To duży atut dla przedsiębiorcy, który zaczyna swoją działalność. Dobra siedziby pozytywnie wpłynie na wizerunek i prestiż firmy, pomagają w rozwoju i zdobywaniu pozycji na rynku.

Gotowe spółki pozwalają znacznie szybciej rozpocząć działalność gospodarczą, bo w
zaledwie kilka dni. W ciągu tego czasu zostaje sporządzona umowa zakupu oraz dokonuje się stosownych opłat. W tym czasie po zakończeniu procedur zakupu przedsiębiorca powinien złożyć wniosek aktualizujący dane w KRS. Ten etap kończy cały proces zakupu spółki. Proces zakupu spółki jest szybki, ale też wygodny. Przedsiębiorca nie musi się trudzić ani z procedurami rejestracyjnymi ani z innymi formalnościami. Większością czynności zajmują się nasi eksperci.

Decyzja o zakupie gotowego przedsiębiorstwa jest bardzo dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców. Zakładając własną działalność warto przemyśleć taką możliwość przed przystąpieniem do samodzielnej rejestracji firmy. Usługa tak wiąże się z wydatkiem, lecz przynosi wiele korzyści: lepszy i szybszy start w biznesie, mniej nerwów i stresu związanych z założeniem firmy oraz fachową pomoc już na starcie.

Zdecyduj się na gotową spółkę i skontaktuj się z nami. Pomożemy!