Gotowe spółki z o.o. 2015

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z form działalności, jakie możemy założyć w Polsce. Zostaje bardzo często wybierana przez przedsiębiorców, ponieważ posiada liczne zalety. Pierwszą z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. To bardzo duży plus i oznacza to, że nie oni muszą płacić swoim prywatnym majątkiem za zobowiązania spółki.

Jednak jej rejestracja bywa często bardzo czasochłonne. Cały proces może trwać nawet kilka tygodni. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się zakup gotowej spółki z o.o. 2015.

Główną jej zaletą jest przede wszystkim oszczędność czasu. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które proponują zakup takiego przedsiębiorstwa. Możliwe jest nabycie spółki czystej, która wcześniej nie prowadziła działalności, została jedynie w pełni zarejestrowana. Istnieją również takie, które posiadają historię handlową oraz licencję na: handel paliwami, spedycję lub transport międzynarodowy.

Gotowe spółki z o.o. 2015 posiadają wszystkie wymagane numery jak NIP, REGON czy VAT. Są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz są bezpieczne, ponieważ przy każdym zakupie, jest notarialne poświadczenie o braku jej zobowiązań. Możliwość nabycia gotowej spółki, pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej już dwadzieścia cztery godziny od podpisania umowy zakupu omijając całą biurokrację i mając pewność, że nie posiada wad prawnych.

Nasza firma w swojej ofercie posiada sprzedaż gotowych spółek. Skontaktuj się ze specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę i pomogą w rozwiązaniu problemu.