Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla obcokrajowców

Obcokrajowcy decydujący się na założenie działalności w naszym państwie zazwyczaj w tym celu postanawiają założyć spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Do założenia tej jednostki uprawnieni są niemal wszyscy niezależnie od kraju pochodzenia. Prawa takiego nie mają wyłącznie inne jednoosobowe spółki z o.o.. Co więcej, cel prowadzenia spółki z o.o. także jest dowolny, oczywiście jeżeli nie łamie on żadnych przepisów prawa.

Charakterystyka spółki z ograniczoną odpowiedzialnością także zachęca do poprowadzenia firmy w takiej postaci. Po pierwsze jak sama nazwa wskazuje cechuje ją ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku zadłużenia spółki wszelkie należności będą regulowane wyłącznie z jej majątku, tym samym pozostawiając prywatne mienie wspólników niezadłużone. Do założenia spółki z o.o. wystarczy również niewielki kapitał zakładowy w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.

Rejestracja spółki z o.o. niestety jest procesem skomplikowanym i problematycznym. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się obowiązek ten powierzyć specjalistom.
Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla obcokrajowców. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Obowiązek ten musi zostać dopełniony w obecności notariusza oraz tłumacza przysięgłego.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta wówczas zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią jej szczegóły!