Ile kosztuje wirtualne biuro?

Chęć posiadania własnego interesu, bycia swoim szefem w późniejszym czasie przyćmiewa sprawy związane z założeniem firmy. Wiele dokumentów do wypełnienia i „podróży” od urzędu do urzędu, a także spraw, jakie trzeba załatwić przerażają niektórych nowych przedsiębiorców. Od samego początku „pod górkę” i tak przez dłuższy czas.

Trzeba poświęcić w szczególności sporo czasu, a także ponieść niemałe koszty. Koszty ponoszone przez firmę w znacznej części składają się z czynszu, jaki płaci się za wynajem lokalu pod siedzibę. Prestiżowe miejsce w dobrej części miasta, najlepiej w centrum kosztuje fortunę. Małą firmę, która zaczyna swą „przygodę” na rynku po prostu na to nie stać, gdyż nie przynosi oczekiwanie wysokich dochodów. Ale, czy to oznacza, że ma ona zamknięte przed sobą wszystkie drzwi?

Odpowiedź brzmi: „nie”. Zastanawiasz się: jak to?
Słyszałeś może o tzw. e-adresie? Jest to nowa forma ułatwiająca prowadzenie spółki.

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Zaręczam, że jest o wiele tańsze od namacalnego lokalu. Umożliwia podniesienie renomy firmy a także wzbudzenia większego zaufania dla obecnych i przyszłych klientów. Wykupując taką usługę u firmy płacisz za stały czynsz oraz pakiet usług, jakie będzie firma wykonywała. Mogą to być np.: obsługa korespondencji, jej skanowanie i wysyłanie, własny numer telefonu bądź faksu, obsługa skrzynki mailowej, umieszczenie logo firmy na budynku, przechowywanie dokumentów, wsparcie księgowe, pomoc prawa, usługi informatyczne, wynajem sali konferencyjnej na spotkania biznesowe.

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, albo chcesz po prostu dowiedzieć się więcej informacji na ten temat wejdź na strony internetowe firm oferujących takie usługi. Na nich dowiesz się ile kosztuje wirtualne biuro u konkretnego przedsiębiorcy.