Istniejące spółki na sprzedaż

Od jakiegoś czasu na naszą ofertę składają się również istniejące spółki na sprzedaż. Z doświadczenia wiemy, iż jest to rozwiązanie, które pozwoli znacznie szybciej rozpocząć działalność gospodarczą. Jest to spowodowane tym, że podmioty te zostały już założone i zarejestrowane w KRS, a więc zostały wyposażone w numery NIP oraz REGON. W przypadku nabycia takiej spółki, jedynym obowiązkiem jest dokonanie aktualizacji danych w sądzie rejestrowym, czego efektem jest możliwość rozpoczęcia własnej działalności.

W swojej pracy zauważamy, iż coraz szersze grono przedsiębiorców decyduje się na takie rozwiązanie. Z pewnością jest to spowodowane tym, iż pozwala ono zaoszczędzić liczne formalności i stres związany z tradycyjną rejestracją spółki.

Nasze biuro ma Państwu do zaoferowania istniejące spółki na sprzedaż. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to spowodowane tym, że dają one możliwość zmniejszenia ryzyka, ponieważ wykluczają majątek wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Jednostki te posiadają również osobowość prawną, która zwiększa wiarygodność przedsiębiorstwa.

Prowadząc własną działalność, istnieje możliwość na realizację swoich planów zawodowych. Dodatkowym atutem jest to, że posiadając własną firmę, możliwe jest jej prowadzenie w taki sposób, jak pasuje to przedsiębiorcy. Prócz tego w grę wchodzi elastyczny czas pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkie osoby, które interesują istniejące spółki na sprzedaż, zapraszamy do kontaktu!