Jak założyć spółkę z o.o.?

Chcesz rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej? Nie wiesz jak założyć spółkę z o.o.? Skontaktuj się z naszą firmą, a pomożemy Ci zarejestrować odpowiednią spółkę, dobraną do potrzeb Twojego pomysłu na biznes. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu spółek z o.o. dzięki czemu cały proces przebiegnie bez komplikacji, w ciągu kilku dni roboczych będziesz mógł wystawić pierwszą fakturę, podpisać umowę z kontrahentem. Silberman-Sachs.pl pomoże Ci w wyborze kapitału zakładowego, zakresu PKD, sposobu zarządzania itp.Ciekawą zaletą rejestracji spółki z o.o. jest fakt, iż może ją założyć nawet jedną osoba (nie może to być inna spółka z o.o.), co może być przydatne gdy chcemy prowadzić działalności samodzielnie, nie chcemy aby ktoś wtrącał się w nasze decyzje.

A teraz odpowiedzmy na pytanie jak założyć spółkę z o.o.?

Wniosek o rejestrację spółki należy złożyć w KRS, który winien zawierać nazwę, siedzibę, przedmiot działalności, wysokość kapitału zakładowego, określenie co do posiadania ilości udziałów przez wspólników, sposób reprezentowania spółki, nazwiska i imiona osób wchodzących w składa zarządu, czas trwania spółki – gdy jest oznaczony – wraz z kilkoma formularzami. Aby w pełni zarejestrować spółkę należy również złożyć wniosek o wpis do Głównego Urzędu Statystycznego – nadanie numery REGON, zgłosić spółkę z ZUSie, złożyć wniosek do Urzędu Skarbowego – nadanie numerów NIP/NIP EU, VAT/VAT EU.

Jak widać założenie spółki z o.o. może przysporzyć nam pewnym problemów, dlatego rejestrację spółki z o.o. najlepiej powierzyć specjalistą, a dzięki oszczędności czasu zająć się sprawami ważnymi dla nowo powstającej spółki. Wszystkich zainteresowanych założeniem spółki z o.o. lub spółki komandytowej zapraszamy do współpracy.