Kaucja rejestracyjna VAT w 2017

Z całą pewnością wiele osób wciąż myśli o założeniu własnej działalności gospodarczej. Nic dziwnego, ponieważ każdy z nas ma prawo do tego, aby realizować swoje plany na życie, a statystyki pokazują, iż znaczna część Polaków marzy o tym, aby prowadzić własną działalność gospodarczą. Co zatem stoi na przeszkodzie ich zakładania?

Własna firma daje przedsiębiorcy wiele możliwości, począwszy od realizacji swoich marzeń poprzez wykonywanie swoich pasji, aż po usamodzielnienie pod kątem finansowym. Jako firma, która od wielu lat zakłada spółki dla swoich Klientów wiemy, jak wiele trudności i zawiłych przepisów prawnych czeka na przedsiębiorcę, który chciałby rozpocząć swój biznes. Wiele osób, które zaufały naszemu biuru, były zdumione, iż w tak krótkim czasie można ogarnąć tak liczne formalności, które należy sporządzić prawidłowo, ponieważ każdy, nawet najmniejszy błąd, może mieć duży wpływ na przyszłą działalność.

Chcesz założyć swoją firmę? Zatem spiesz się, ponieważ wraz z początkiem roku 2017, w życie wejdą nowe przepisy prawne, które znacznie utrudnią proces rejestracyjny osobom, które planowo chciałyby być płatnikami podatku VAT. Celem tych zmian ma być zmniejszenie oszustw podatkowych, które na obecną chwilę są znane na bardzo dużą skalę. Wówczas zacznie obowiązywać tzw. kaucja rejestracyjna VAT w 2017 roku, która wynieść może nawet 200 000 złotych.

Zatem jeśli jesteś przedsiębiorcą, który planuje założyć swoją działalność gospodarczą, to czym prędzej powinieneś zgłosić się do naszej firmy. Zarejestrujemy spółkę za Ciebie, zajmiemy się wszelkimi formalnościami, abyś szybko mógł cieszyć się własną spółką.