Kilkumiesięczne spółki z o.o.

Osoby zamierzające założyć własną działalność coraz częściej poszukują sposobów na łatwiejsze i szybsze założenie działalności gospodarczej. Zalicza się do nich między innymi gotowe spółki. Dzięki nim zakładanie działalności gospodarczej staje się coraz łatwiejsze i szybsze. Okazuje się, że zakupienie gotowej spółki może okazać się jeszcze lepszym sposobem na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To wszystko jest możliwe dzięki temu, że gotowe spółki mogą posiadać staż.

Gotowe spółki nie tylko skracają i usprawniają proces zakładania działalności gospodarczej. Dają też możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej w jednostkach posiadających kilkumiesięczny lub kilkuletni staż działalności. Staż jest przydatny podczas pozyskiwania dofinansowań czy ubiegania się o przyznanie kredytu bądź gotówki. Wykazuje też znaczący wpływ na poprawę wizerunku firmy oraz jej dalsze funkcjonowanie.

Kilku miesięczne spółki z o.o. ułatwiają rozpoczęcie działalności gospodarczej, jednocześnie dając możliwość posiadania stażu na samym początku działalności. Kilku miesięczne spółki z o.o. stanowią ciekawą ofertą dla przyszłych przedsiębiorców również ze względu na formę w jakiej funkcjonują. Spółka z o.o. zapewnia nabywcą gotowych spółek ograniczenie odpowiedzialności majątkowej, zapobiegając ewentualnym konsekwencją niepowodzenia biznesu. Cena ich zakupu jest mniejsza, gdyż wystarczy do tych spółek wnieść niewielki kapitał. Do tego bardzo łatwo jest pozyskać dodatkowe środki na finansowanie działalności firmy, poprzez emisję udziałów i podniesie kapitału zakładowego.

Kilku miesięczne spółki z o.o. są już dostępne w ofercie naszej firmy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!