Kup spółkę z o.o. z półrocznym stażem

Zastanawiasz się na założeniem własnej działalności gospodarczej? Proces rejestracji spółek wydaje się za trudny, skomplikowany oraz czasochłonny? Jeżeli odpowiedzi na te pytania brzmiały TAK, to najlepszym rozwiązaniem będzie jedna z naszych usług. Kup spółkę z o.o. z półrocznym stażem i nie trudź się rejestracją spółki!

Kupienie spółki z o.o. z półrocznym stażem to chyba najbardziej dogodna oferta dla początkujących przedsiębiorców. Zakupienie gotowej spółki powoduje, że nie ma konieczności zajmowania się całym procesem rejestracyjnym spółki. Gotowa spółka z o. o. posiada już wszystkie dokumenty, potwierdzające jej rejestrację w KRS oraz wymagane numery identyfikacyjne.

Większość gotowych przedsiębiorstw funkcjonuje w formie spółki z o.o. Jest to jedna z najlepszych form prowadzenia działalności gospodarczej, zmniejszająca odpowiedzialność wspólników spółki z o.o. za zobowiązania firmy. Otóż odpowiadają oni za te zobowiązania tylko do wysokości wniesionego wkładu na pokrycie kapitału zakładowego.

Gotowe spółki z o.o. z półrocznym stażem są także atrakcyjnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców, gdyż zakupujące jej osoby od razu rozpoczynają działalność w firmie mającej staż. Liczy się to szczególnie, jeżeli powstająca firma zamierza ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności czy kredyt. Instytucje udzielające takiego wsparcia finansowego często oprócz wyników finansowych, biorą pod uwagę staż firmy. To jednak nie jedyna korzyść z posiadania spółki z o.o. z stażem. Takie przedsiębiorstwa jak spółki z o.o. z stażem są postrzegane za bardziej prestiżowe i wiarygodne.

Potrzebujesz najlepszej formy prowadzenia działalności gospodarczej, zapewniającej prestiż i uznanie, ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania? Kup spółkę z o.o. z półrocznym stażem – na pewno nie będziecie Państwo tego żałować!